Ayakkabı, Çanta, Deri Saraciye Makina ve Yedek Aksamları…

KARADAĞ MAKİNA’ nın kurucusu olan Mustafa KARADAĞLI bu mesleğe 1959 senesinde saraciye ardından sayacılık ve çalıştığı Ayakkabı fabrikasında ustalığa kadar varan bir sürece girmiş ve bir müddet sonra deri üzerine her türlü makine ve parçalarının satışı ile 1970 yılında şahıs firması olarak kurduğu KARADAĞ MAKİNA yı bugünkü haline gelmesinde büyük emeği bulunmuştur..

Biz, KARADAĞ MAKİNA olarak ayakkabı, çanta, kemer, deri konfeksiyon makinalarını ve yedek parçalarının ayrıca Garantili Tamir Servisi yönünden 1970 yılından bu yana, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Branşımız ile ilgili tüm ihtiyacınıza uygun çözümlemeyi en kısa zamanda yapacağımız şüphe götürmez bir gerçektir.

Amacımız size en iyiyi, en uygun fiyata sunmaktır.

Hizmetinize sunduğumuz makine ve orjinal yedek parçalarını direkt olarak yurt dışından kendimiz ithal etmekteyiz.

Deri yarma bıçakları konusunda 1912 yılından bu yana dünyada kalite yönünden 1 numara olan “RUDOLF ALBER” markasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü yaparak sizlere kaliteli bir ürün sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yine deri traş ve yarma makinalarının topaç ve bileme taşlarının kaliteli üretiminde bir dünya markası olan “DUE-EMME ABRASİVİ” markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız.

Dünya çağanoz ve mekik piyasasında haklı bir ün yapmış olan “CM CERLIANI” markasının Türkiye Genel Dağıtıcılığını yapmaktayız.

2000 senesinde “FORTUNA SPEZİALMASCHİNEN GmbH” tarafından sertifikalı olarak her marka ve her model deri yarma makinalarının Garantili Teknik Mekanik Servislerini yapmaktayız.

(Köklü bir firma olmanın verdiği avantajları kullanarak müşterilerimizle her zaman yakın ve samimi ilişkiler kurmaktayız. Bu da, istedikleri zaman kolayca bize ulaşmalarını ve bizimle uzun soluklu çalışmalarını sağlamaktadır.)

İletişim Bilgilerimiz

MIMAR HAYRETTIN MAHALLESI HATTAT SOKAK NO: 10/C

TELEFON : +90 212 518 32 23
e-mail:: info@karadagmakina.com

Harita

Ara

Copyright © Karadağ Makina 2021

Powered by , CK .